Uzm.Dr. Semra
Yavuz

Bizi Arayın

0(552)-418-65-65

İpekyolu

Van

Pzt - Cum: 09:00-18:00

info@uzmdrsemrayavuz.com

Dudak Dolgusu Nedir? Nasıl Yapılır?

24-Şub-2023

Dudak Dolgusu Nedir? Nasıl Yapılır?

Dudak Dolgusu Nedir?

Daha dolgun dudaklara sahip olmak, dudakların kontür hatlarını belirginleştirmek ve dudakların simetrik görünmesi sağlamak için en çok tercih edilen ameliyatsız estetik uygulamalarının başında dudak dolgusu gelmektedir. Hyalüronik asit içerikli  dolgular kullanılarak yapılan dudak dolgusu uygulamaları sayesinde kısa sürede doğal ve  dolgun dudaklara sahip olmak mümkündür.

 

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?
Dudak dolgusu işlemine başlamadan önce, ilk olarak yüzün yapısına uygun dudak şekli belirlenir. Uygulama başlamadan en az yarım saat öncesinde işlemin acısız uygulanabilmesi adına dudak bölgesine anestezik bir krem sürülür. Dolgu maddesini enjekte etme işlemi ise oldukça ince uçlu bir iğne yardımıyla yapılır. Kısa sürede biten bu uygulama ve kolay bir şekilde gerçekleşir.

 

 

#dudakdolgu #dudakdolgusuistanbul #dudakdolgusuantalya #dudakdolgusuankara #dudakdolgusuizmir #dudakdolgunlaştırıcı #dudakdolgunlastirici #iğnesizdudakdolgusu #dudakdolgunlaştırma #antalyadudakdolgusu #dudakdolgusuadana #doğaldudakdolgusu #dudakdolgusukampanya #dudakdolgusumersin #izmirdudakdolgusu #dudakdolgusubodrum #dudakdolgusutürkiye #dudakdolgusutrabzon #dudakdolgusualanya #dudakdolgusu📍 #dudakdolgusubandırma